נתקעתם עם הקטנוע? הוא לא מניע? בשביל זה אנחנו כאן!
ניר הגורר יבואו לגרור ולחלץ אתכם מכל מקום בעיר או בשטח.
לפרטים נוספים והזמנת גורר לקטנועים חייגו 052-445-2045, ונשמח לעמוד לשירותכם.

חילוץ וגרירת קטנועים 24/7

ניר הגורר בכפר סבא, רעננה, הרצליה, רמת השרון והוד השרון
קטנועים הינם דבר נפוץ מאוד בשנים האחרונות במיוחד בערי המרכז ומשמשים כאמצעי תחבורה לחברות שילוח, מסעדות, פיצריות וכמובן גם עסקים אחרים אנשים פרטיים. הקטנועים חוסכים לנו זמן רב בפקקים ובמציאת מקום חניה בעיר.

גרר קטנועים

גרר קטנועים

פנצ'ר על הבוקר? תקלה בקטנוע באמצע הכביש? תקועים בכביש 531? אנו בניר הגורר מחזיקים צי גדול של עגלות גרירה ונספק לכם מענה מיידי לכל בעיה ותקלה.

אנו מספקים שירותי גרירה בערים כפר סבא, רעננה, הרצליה, רמת השרון, הוד השרון, השטחים של הערים והכבישים הראשיים. לא משנה איזו תקלה יש לכם אנו נגיע למקום המבוקש ונגרור את הקטנוע אל המוסך או אל המקום המבוקש.

גרירת כל סוגי הקטנועים

בניר הגורר אנו מספקים לכם שירותי גרירה לכל סוגי הקטנועים, קטנועים דו גלגליים, תלת גלגליים, קטנועים של אנשים פרטיים וקטנועים של חברות שילוח ומסעדות.

מחיר גרר קטנוע

עלויות גרירת קטנועים משתנות מעבודה לעבודה. המחיר נקבע בדרך כלל לפי מיקום הגרירה, קושי החילוץ אם מדובר בגרירת קטנוע מהשטח אז צריך רכב מתאים וכלים מתאימים לעבודה בשטח ולחילוצים אז המחיר יהיה גבוהה יותר מאשר גרירת קטנוע בעיר שבסך הכל צריך להעלות אותו לעגלה מהכביש וזהו.

חילוץ קטנועים מהשטח

בעיקרון קטנועים לא מתאימים לשטח אבל בכל זאת לא חסרים אנשים שמנסים את מזלם בשטח עם הקטנוע ואז לרוב נתקלים בשתי תקלות הכי נפוצות.

הראשונה פנצ'ר בגלל אבנים, קוצים וכד'….חילוצים מהשטח בעקבות פנצ'ר בדרך כלל קלים יותר כי בסך הכל צריך להגיע למיקום ולהעלות את הקטנוע לעגלה.

הסיבה השניה חילוץ בגלל שקיעה בוץ או נפילה לנחל, כאן כבר החילוץ מסובך יותר ודורש כלים שיוכלו לחלץ את הקטנוע מהבוץ או מהנחל אם הוא חלילה נסחף או שקע וכדומה.

נתקעתם עם הקטנוע בעיר או בשטח? הוא לא מניע? בשביל זה אנחנו כאן!

ניר הגורר יבואו לגרור ולחלץ אתכם מכל מקום בעיר או בשטח.

לפרטים נוספים והזמנת גורר לקטנועים חייגו 052-445-2045, ונשמח לעמוד לשירותכם.