נתקעתם בשטח באמצע טיול שטח עם הטרקטורון? תקלה בכביש? ניר הגורר מספקים לכם שירותי חילוץ וגרירה 24/7.

לפרטים נוספים והזמנת גורר חייגו אלינו 052-445-2045, ונשמח לבוא לחלץ אתכם במהרה.

ניר הגורר – גרירת כל סוגי הטרקטורונים 24/7

יום שבת, שמש בשמיים, קצת שלוליות מלכלכות, בקיצור התנאים הטובים ביותר כדי להוציא את הטרקטורון לשטח.

גרר טרקטורונים

אילו כלים אנחנו גוררים

בניר הגורר אנו מספקים שירותי גרירה לכל סוגי הטרקטורונים, יש בבעלותנו עגלות וכלים מתאימים לגרירה וחילוץ כל סוג של טרקטורון.

גרירת טרקטורון רגיל – טרקטורונים רגילים של ימאהה, פולריס, KTM ועוד… אנו מגיעים עם עגלה מותאמת לגודל הטרקטורון ונחלץ אותו מהשטח או נגרור מהבית אם יש תקלה / פנ'צר.

גרירת קלנועיות – קלנועית חלשה יותר מאשר טרקטורונים ובעלת סיכוי גבוהה יותר להיתקע בשטח בחול עמוק או בבוץ, קלנועית לא נחשבת לרכב שטח אלא לכלי שמתאים לכבישי ולדרכי עפר אבל לא חסרים כאלה שבודקים אותה גם בשטח רציני יותר.

גרירת טרקטורונים גדולים – בניר הגורר אנו מספקים לכם שירותי גרירה גם לטרקטורונים גדולים RZR 2-4 מקומות ישיבה, Maverick ועוד…כלים אלה דורשים עגלה גדולה המתאימה להעמסה שלהם, כלים מתאימים לחילוץ מהשטח כמו טנדר חזק שיכול לגרור אותם מהבוץ.

איפה אנחנו מחלצים?

אנו מספקים גרירת טרקטורונים בערים, בשטחים ובפרסים של כפר סבא, רעננה, הרצליה, רמת השרון והוד השרון.

מחיר גרירת טרקטורון

אין מחיר קבוע לגרירת טרקטורון מכיוון שכל עבודה שונה מהשניה, כלומר גרירת טרקטורון שתקוע בבית בגלל תקלה או פנצ'ר לא תעלה כמו גרירה וחילוץ של טרקטורון מהשטח.

גרירת טרקטורון מהשטח דורשת מיומנות, עגלה מתאימה, רכב 4X4 וכלי עבודה המתאימים לחילוץ טרקטורון ששקע בחול או בבוץ ולכן מחיר של עבודה כזו יהיה גבוה יותר מאשר גרירת טרקטורון מחצר הבית.

המלצות שלנו

  • יכולות להיות המון סיבות להיתקע בשטח אבל יש סיבות פשוטות שאפשר למנוע אותן מראש ולהמשיך בטיול בכיף ובהנאה.
  • לבדוק שמן ומים לפני שמתחילים את הטיול.
  • לבדוק אוויר ואת תקינות הצמיגים
  • אם יש אפשרות לקחת גלגל רזרבי אז לבדוק שהגלגל הרזרבי תקין ושיש לנו את הכלים הנדרשים להחלפה.
  • אם יש אפשרות לקחת רצועה לחילוץ זה יכול להיות אחד הפתרונות היעילים ביותר, אפשר לקשור את הרצועה / חבל לעץ קרוב ולחלץ את עצמכם או אם טרקטורון אחר עובר הוא ימשוך אתכם החוצה.

וכמובן הטיפ הכי חשוב הוא לבדוק את תקינות הכלי עצמו, שהוא לא מתחמם, שאין רעשים מוזרים, הברקסים עובדים וכד'.

נתקעתם בשטח באמצע הטיול? תקלה בכביש? ניר הגורר מספקים לכם שירותי חילוץ וגרירה 24/7, לפרטים נוספי והזמנת גורר חייגו אלינו 052-445-2045, ונשמח לבוא לחלץ אתכם במהרה.